Родинне свято у Зазимському НВК

І щасливо той живе, в кого бабця люба є.

18 листопада 2016 року у 2-А класі Зазимського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» відбулося родинне свято «Бабуся моя чарівниця», яке стало ще однією сходинкою до зближення, до родинного єднання.

На свято були запрошені класні родини, відомі жителі села. Із вітальними словами до присутніх звернулися Заслужений вчитель України Пасіка В.Г., вчитель-методист Суворіна Т.Ф., директор школи Нохріна Л.І., а також завітав зазимський фольклорний ансамбль «Живемо», який є постійним гостем школи-родини. У виконанні учня 6-А класу зворушливо прозвучала пісня «Бабусина молитва», від якої на очах у всіх присутніх забриніли сльози. Проте, найкращим подарунком для бабусь стали виступи їхніх онучат.

Талановиті діти зростають у талановитих родинах. На виставках були представлені роботи не тільки бабусь, а навіть і прабабусь. З великою шаною ці вишиванки, рушники, картини зберігаються та передаються з покоління у покоління.

/Files/images/DSC00594.JPG Знати свій родовід, зберегти про нього пам'ять – означає любити свою Батьківщину. Це не просто слова – це обов’язок перед минулими і прийдешніми поколіннями.

Кiлькiсть переглядiв: 191